İçeriğe geç

Hristiyan Forum

Kutsal Kitap

İsa Mesih’e iman eden gönüllülerden oluşan takımımız ülkemizde 1960 yıllarından beri Kutsal Kitap’ın (Tevrat, Zebur ve İncil) ve Mesih İnancı’nın doğru şekilde anlaşılması, tanımayan, bilmeyen veya konu hakkında yanlış bilgileri olan halkımıza kaynağından anlatılması amacı ile hizmet vermektedir.

KANAL HAYAT

Kanal Hayat Televizyonu 15 Mart 2007 tarihinde yayın hayatına başlamış olup, dinsel içerikli (Hristiyan) bir kanaldır. Yayınlarımız Kitab-ı Mukaddes (Tevrat, Zebur, İncil) ağırlıklıdır ve içeriğinde politik görüşlere asla yer verilmez. Kanalımız, İsa Mesih’in 2000 sene önce getirmiş olduğu ve insanlığa kurtarış ve esenlik sağlayan müjdeli haberi halka ulaştırmak, Türkçe konuşan ve İsa’ya inanan kişileri inançlarında geliştirmek amacıyla kurulmuştur. Sohbet programları, danışmanlık programları, çocuklar ve gençlere yönelik programlar, öğretici ve geliştirici Tanrısal konuların anlatıldığı vaazlar ve derslerin oluşturduğu zengin içeriğimizle izleyicilerimizin karşısındayız.

SAT-7 TÜRK

İncil Tarihi

Tanri.Org

Site tamamen amatörce hazırlanmış, hiçbir ticari kaygı içermeden, tamamen kişisel emeklerle oluşturuldu. Diğer yandan böyle bir çalışmadan Tanrı’nın hoşnut da olacağına inanıyoruz.